Praktyki studenckie

Jesteś studentem i szukasz odpowiedniego miejsca do odbycia praktyk? Szukasz nowych możliwości rozwoju swoich umiejętności? Zapisz się na praktyki studenckie w firmie Softarea!

Nasza firma składa się z młodego zespołu, dla którego najważniejsza jest pasja i rozwój. Każdy projekt, który rozpoczynamy traktujemy jak nowe wyzwanie dające szansę pogłębienia swojej wiedzy i pokazania na co nas stać.

Każdy w zespole, ma własne zainteresowania i dziedziny w których czuje się dobrze. Mamy programistów, copywriterów i specjalistów od SEO. Dzięki tej różnorodności wszyscy wzajemnie się uzupełniamy i każdy ma swój wkład w finalny projekt.

Dołączając do nas, otrzymasz szansę szkolenia się w dziedzinie, która najbardziej Ci się spodoba. Będziesz pracować nad prawdziwymi projektami pod okiem specjalistów, którzy zawsze będą gotowi dać Ci wskazówki pomocne na dalszej drodze Twojej kariery.

Odbywając praktyki studenckie w firmie Softarea, będziesz mieć także szansę pozostania w naszym zespole otrzymując ofertę pracy.

Pozostańmy w kontakcie

Gotowy, aby rozpocząć z nami swój kolejny projekt? To wspaniale! Wyślij nam e-mail, a my skontaktujemy się z Tobą jak najszybciej!

© 2020 SOFTAREA