WebDevFlow

Na zlecenie firmy Driggl firma SOFTAREA wykonała aplikację internetową WebDevFlow. Jest to nowoczesne narzędzie pozwalające na wymianę przydatnymi linkami w internecie.

Jest to platforma pozwalająca na efektywną wymianę informacji i dzielenie się wiedzą. Każdy zarejestrowany użytkownik może udostępnić w niej link do znalezionego bądź stworzonego przez siebie artykułu, który zawiera przydatne informacje lub rozwiązuje jakiś problem. Całość przypomina blog, nie jest jednak ograniczona do jednego twórcy.

Aplikacja wykonana jest w technologii Nuxt.js, która oparta jest między innymi na Vue.js oraz Node.js. Wyposażona została w wiele funkcji między innymi:

  • OpenID Connect - pozwala logować i rejestrować się za pomocą zewnętrznych API - w tym przypadku GitHuba.
  • Edytor WYSIWYG - graficzny edytor tekstu, operujący językiem znaków Markdown mającym na celu uproszczenie tworzenia i formatowania tekstu.
  • Infinity loading - funkcja sprawiająca, że posty ładują się wraz z tym, jak użytkownik przewija stronę w dół. Eliminuje to konieczność manualnego przełączania kolejnych stron z postami.
  • Kanał RSS - narzędzie przesyłające użytkownikowi treści z zaobserwowanych przez niego stron. Przesłane artykuły bądź posty można otworzyć potem w specjalnych czytnikach. Izoluje to użytkownika od niepożądanych elementów na stronie jak chociażby reklamy bądź komentarze. Firma SOFTAREA wykonała także projekt aplikacji, która miałaby funkcjonować na urządzeniach mobilnych.

Pozostańmy w kontakcie

Gotowy, aby rozpocząć z nami swój kolejny projekt? To wspaniale! Wyślij nam e-mail, a my skontaktujemy się z Tobą jak najszybciej!

© 2020 SOFTAREA