Biuro rachunkowe

Na zlecenie biura rachunkowego J. J. Wszołek, wykonaliśmy stronę internetową będącą jej wizytówką oraz źródłem informacji dla klientów. Głównym celem projektu było stworzenie czytelnej strony, pozwalającej klientom zapoznać się z ofertą biura rachunkowego.

Biuro J. J. Wszołek jest jednym z najdłużej funkcjonujących biur rachunkowych w Tarnowie. Przez lata swojej działalności, wypracowało ono swoją renomę oraz zaufanych klientów. Firma postanowiła jednak rozpromować swoją ofertę w internecie, tworząc stronę internetową pozwalającą dotrzeć do nowych użytkowników oraz dostarczyć im wiele informacji o działalności firmy.

Mając na uwadze profil działalności, dostosowaliśmy design w taki sposób, by strona wyglądała nowocześnie zachowując jednak elegancję oraz czytelność. Dobrane kolory: czerń, biel i czerwień tylko uwydatniają te cechy.

Jako iż strona ta, spełnia głównie funkcję informacyjną, można znaleźć na niej wiele przydatnych danych związanych z biurem rachunkowym J. J. Wszołek m.in.: opis firmy, oferta, cennik. Na stronie znajdują się także informacje kontaktowe wraz z widgetem Google Maps, pozwalającym w szybki sposób zlokalizować lokal biura rachunkowego.

Cała strona jest responsywna - dostosowuje się pod urządzenia mobilne oraz telewizory. Zawiera także animacje i efekty podświetlania elementów, z którymi użytkownik może wejść w interakcję. Dzięki tym zabiegom, strona działa płynnie i staje się bardziej intuicyjna dla użytkowników.

Pozostańmy w kontakcie

Gotowy, aby rozpocząć z nami swój kolejny projekt? To wspaniale! Wyślij nam e-mail, a my skontaktujemy się z Tobą jak najszybciej!

© 2020 SOFTAREA